fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
(+48) 782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

Samochód Vito w logo FedEx stoi na parkingu nie potrzebuje naprawy
Samochód dostawczy wykorzystywany przez pocztę serwisowany w najlepszym warsztacie

Najlepszy serwis samochodów dostawczych we Wrocławiu

Prezentujemy Ci zakład samochodowy w którym zapewniamy najlepszy serwis aut dostawczych we Wrocławiu. Jeżeli jesteś kierowcą zawodowym to z całą pewności samochód jest dla Ciebie niezbędnym narzędziem pracy – po prostu musi być sprawny. Oto kilka powodów dla których powinieneś przyjechać właśnie do nas.

W naszym serwisie we Wrocławiu znajdziesz hale oraz podnośniki dostosowane do samochodów dostawczych do 3,5t. Mamy dużą bramę wjazdową dzięki czemu bez problemu jesteśmy w stanie naprawić auta z podwyższoną zabudową takie jak Renault Master Maxi czy Iveco Daily Maxi.

Wiemy, że nie każdy warsztat oferuje taką możliwość, ale z myśli o potrzebach Twojego auta dostosowaliśmy naszą halę do obsługi właśnie takich samochodów.
Korzystamy także z czteroramiennego podnośnika hydraulicznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu podnieść również dłuższe samochody. Ale to nie jedyna nasza zaleta.

 

W naszym serwisie rozumiemy Twój samochód.

Przyjeżdżając do naszego serwisu we Wrocławiu możesz pewny, że mechanicy mają doświadczenie w naprawie samochodów dostawczych. Mamy świadomość, że te auta służą do pracy, są narażone na wiele obciążeń i długą eksploatację. Właśnie dlatego kiedy oddajesz samochód do naprawy musisz być pewny, że będzie ona wykonana solidnie i na dobrych materiałach. Nasi mechanicy są profesjonalistami. Od dawna zajmują się naprawami mechanicznymi, potrafią zdiagnozować nawet ukryte usterki. Gwarantują też precyzję i dokładność w trakcie wykonywania usługi. Zostawiając nam samochód w naprawie nie będziesz musiał się obawiać, że za chwilę zepsuje Ci się w trasie.

Poza tym kładziemy duży nacisk na jakość montowanych części zamiennych. Współpracujemy
z większością hurtowni motoryzacyjnych we Wrocławiu dzięki czemu możemy zagwarantować szybkie zorganizowanie części. Nigdy nie kupujemy tanich zamienników, ale tylko te renomowanych marek. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być pewny, że montowana część będzie miała długą żywotność co jest szczególne istotne w samochodach wykorzystywanych w transporcie.

 

Zadzwoń i umów się jeszcze na ten sam dzień!

Wiemy, że awaria samochodu zawsze jest zaskoczeniem. Może być zwłaszcza uciążliwa, jeżeli właśnie jesteś w trasie i nagle coś się zepsuło.
Gdyby spotkała Cię taka sytuacja we Wrocławiu to bez obaw dzwoń do naszego serwisu. Mamy świadomość, że czas naprawy w takiej sytuacji jest rzeczą kluczową dlatego zawsze obsługujemy takie sytuacje priorytetowo. W większości sytuacji jesteśmy w stanie przyjąć Cię jeszcze tego samego dnia i rozpocząć naprawę samochodu.

Przeważnie naprawa kończy się w dniu przyjęcia. Dzięki takiemu podejściu nie będziesz miał dużych opóźnień na trasie, a co za tym idzie niepotrzebnego stresu.

Zapraszamy do współpracy z nami. Przyjedź lub zadzwoń i przekonaj się sam jak wygląda obsługa w profesjonalnym zakładzie samochodowym!

PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?

  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:
  zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm
  nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki
  zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony
  zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony
  dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?

  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.

2019 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190