fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
(+48) 782-777-444

lub UMÓW WIZYTĘ

Profesjonalny serwis klimatyzacji

Działająca bez zarzutu klimatyzacja w aucie w upalny dzień to nie tylko kwestia wygody, ale także zdrowia i bezpieczeństwa. Przyjemny chłód w upalny dzień pozwala bowiem utrzymać większe skupienie na jeździe, przez co ryzyko wypadku i złego samopoczucia jest mniejsze. Nieodgrzybione przewody klimatyzacyjne mogą być natomiast groźna dla zdrowia naszego i naszych pasażerów, a w szczególności dzieci i osób cierpiących na alergie.

Firma JT Autocentrum to m. in. profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej. Siedzibą naszej firmy jest Wrocław, serwis mieści się na osiedlu Swojczyce.

Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi – dokonujemy okresowych przeglądów układów klimatyzacji, a także jej napraw obejmujących od uzupełnienia czynnika chłodzącego, przez wymianę sprężarek aż po uszczelnienie układu. Nasze usługi to także szeroka diagnostyka w zakresie lokalizacji usterki, której dokonujemy przez napełnienie układu chłodzącego z czynnikiem barwiącym, co pozwala na skuteczną lokalizację nieszczelności i serwis klimatyzacji poprzez jej sprawne uszczelnienie.
JT Autocentrum świadczy także usługi mające na celu utrzymanie autoklimy w dobrej kondycji i czystości. W tym celu wykonujemy odgrzybianie przewodów układu chłodzącego metodą ozonowania. Cząsteczki ozonu używane do czyszczenia mają silne działanie antybakteryjne, pleśniobójcze i grzybobójcze. Pozytywnym skutkiem cyklicznego dokonywania tego typu zabiegu jest nie tylko oczyszczenie auta z groźnych dla układu oddechowego pleśni, ale i zabicie nieprzyjemnych zapachów, np. po paleniu tytoniu w samochodzie.
Serwis klimatyzacji warto wykonywać przynajmniej dwa razy do roku. Składa się on z dwóch elementów – ozonowania oraz sprawdzenia ilości czynnika chłodzącego w układzie i jego ewentualnego uzupełniania. Poza walorami zdrowotnymi, jest to ważne dla utrzymania w dobrej kondycji serca samochodowej fabryki chłodu, czyli sprężarki. Dzieje się tak, ponieważ utrzymanie prawidłowej ilości czynnika w układzie zapobiega awarii kompresora. Jest to spowodowane faktem, że ziębnik w układzie klimatyzacyjnym wymieszany jest z olejem smarującym tę część samochodu.

Jeżeli miejsce twojego zamieszkania lub pracy to Wrocław i szukasz sprawdzonej firmy, która zadba o klimatyzację w twoim aucie, zadzwoń i umów się do JT Autocentrum. Naszą firmę cechuje jakość autoryzowanego serwisu przy rozsądnych cenach. Dbamy zarówno o jakość wykonywanych usług, jak i o istotne detale takie jak świetna obsługa, czy przypominanie klientom o wizytach sms-em.

2019 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190