Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

KONSERWACJA PODWOZIA - ZAUFAJ SPECJALISTOM

Chcesz profesjonalnie zabezpieczyć swój samochód? Chcesz być zupełnie spokojny mając pewność profesjonalnie zrobionej konserwacji na wiele lat? U nas wykonamy dla Ciebie profesjonalną konserwację w dwóch opcjach do wyboru! NAPRAWDĘ WARTO ZAUFAĆ SPECJALISTOM!

1. Konserwacja podwozia ALL INCLUSIVE

– Demontaż plastikowych nadkoli kół przednich i tylnych oraz listw progowych
– Demontaż układy wydechowego i osłon termicznych
– Mycie wysokim ciśnieniem z dyszą rotacyjną 400 bar
– Oczyszczanie mechaniczne łączeń, ognisk rdzy (młotkowanie)
– Nałożenie na oczyszczaną powierzchnię preparatu neutralizującego rdzę
– Nałożenie podkładu epoksydowego – cała powierzchnia podwozia
– Wtryskiwanie wosku w profile zamknięte podwozia
– Nałożenie pod ciśnieniem warstwy ochronnej konserwacji

2. Konserwacja podwozia MEDIUM LEVEL

– Demontaż plastikowych nadkoli kół przednich i tylnych
– Mycie wysokim ciśnieniem z dyszą rotacyjną 400 bar
– Oczyszczanie mechaniczne łączeń, ognisk rdzy (młotkowanie)
– Nałożenie na oczyszczaną powierzchnię preparatu neutralizującego rdzę
– Nałożenie pod ciśnieniem warstwy ochronnej konserwacji

Co nas wyróżnia:

– Lata doświadczenia w branży mechanicznej i blacharskiej
– Najnowsze urządzenia, oraz procedury wykonania usług gwarantujące wysoką jakość
– Terminowość i atrakcyjne ceny

W JT Autocentrum wykonasz konserwację zawieszenia, ale także kompleksowo zlikwidujesz wszystkie szkody powypadkowe. Zajmiemy się Twoim autem od A do Z oszczędzając Twój czas i minimalizując ilość problemów i związanego z nimi stresu. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami blacharskimi, dzięki czemu Twoje auto będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale też bezpiecznie i bezproblemowo jeździć.

Zagadnienia związane z konserwacją podwozia:
– konserwacja podwozia Wrocław
– zabezpieczenie antykorozyjne Wrocław
– zabezpieczenie podwozia Wrocław
– konserwacja samochodu Wrocław

W JT Autocentrum, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

JT Autocentrum Wrocław to profesjonalny warsztat samochodowy. Nasza firma to kompromis między drogą autoryzowaną stacją obsługi pojazdów, a niską jakością małych, przypadkowych warsztatów. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych oraz wymianie opon. Prowadzimy także serwis klimatyzacji samochodowej.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, wyposażenie warsztatu najlepszymi narzędziami oraz wysokie standardy obsługi. Dla każdego klienta szukamy dedykowanych rozwiązań z zakresu mechaniki samochodowej, które będą dokładnie odpowiadały jego oczekiwaniom i warunkom finansowym, na jakich chce zrealizować usługi. Swoją pracę wykonujemy bardzo rzetelnie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie mechaniki pojazdowej, napraw powypadkowych samochodów, serwisu opon i serwisu klimatyzacji samochodowej. Nasz zespół to dobrze wykształceni specjaliści z ogromnym praktycznym doświadczeniem. Dodając do tego profesjonalne narzędzia najwyższej jakości i standardy obsługi odpowiadające autoryzowanym stacjom obsługi pojazdów, stworzyliśmy warsztat samochodowy, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Ze względu na specyfikę branży w której działamy, nie jesteśmy jedynie wykonawcami usług mechaniki samochodowej, ale i profesjonalnymi doradcami. Dzięki otwartemu podejściu do naszych klientów i ich aut, cieszymy się dużym, stale poszerzającym się gronem zadowolonych klientów. Hołdujemy zasadzie, że dobry mechanik jest jak lekarz i zna swojego pacjenta, którym w tym przypadku jest pojazd, od podszewki. Prowadzimy dokładną dokumentację wykonywanych przez nas napraw, dzięki czemu klienci mogą na bieżąco kontrolować terminy przeglądów technicznych i wymiany części i płynów eksploatacyjnych w ich pojazdach.

Ponieważ zajmujemy się samochodami kompleksowo, w JT Autocentrum Wrocław jesteśmy w stanie przeprowadzić skomplikowane operacje, jakimi przeważnie są naprawy powypadkowe. Dzięki kooperacji specjalistów z dziedziny mechaniki samochodowej, blacharstwa i lakiernictwa z sukcesem przeprowadzamy nawet bardzo zaawansowane naprawy powypadkowe.

Przekonaj się, w jaki sposób funkcjonuje profesjonalny autoserwis!


PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?

  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:

  -zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm

  -nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki

  -zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony

  -zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony

  -dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?

  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.

2021 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Swojczycka 76, 51-502 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190