fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
(+48) 782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

Nowy bus w salonie w trakcie pokazu nie wymagający żadnych napraw
Samochód Iveco w wersji autobus na wystawie w trakcie małego serwisu

Iveco Daily to jeden z najbardziej popularnych samochodów dostawczych. Jeżeli jesteś kierowcą takiego dostawczaka z Wrocławia to na pewno potrzebujesz sprawdzonego serwisu samochodowego, który rozwiąże problem z Twoim samochodem szybko, skutecznie i tanio. Zapraszamy, żebyś zapoznał się z ofertą naszej firmy.

 

Kilka informacji o naszym serwisie Iveco Daily we Wrocławiu

Nasz Wrocławski serwis posiada bardzo duże doświadczenie w naprawie samochodów osobowych oraz dostawczych w tym również Iveco Daily. Na lokalnym rynku istniejemy już od kilku dobrych lat i wiemy czego potrzebują klienci oraz jak zadbać o dobrą jakoś naszych usług.

Naprawą samochodów dostawczych zajmujemy się przy ul. Swojczyckiej 76. Dlaczego to jest właśnie najlepsze miejsce dla Twojego auta? Ponieważ dostosowaliśmy je do obsługi samochodów o większych gabarytach. Posiadamy dużą bramę wjazdową dzięki czemu bez przeszkód mieszczą się w niej nawet duże, tak zwane „maxi busy”. Na hali warsztatowej jest odpowiednio dużo miejsca, żeby również samochody o przedłużonej konstrukcji mogły się zmieścić. Aktualnie posiadamy czteroramienny podnośnik z możliwością udźwigu do 3,5 tony. Czteropunktowy podnośnik pozwala na uniesienie i naprawę również aut o zwiększonych wymiarach.

Stale dbamy też o dobrą jakoś sprzętu na którym pracujemy i poszerzamy go o nowe technologie. Możesz mieć pewność, że do naprawy Twojego samochodu użyjemy porządnych markowych narzędzi oraz sprawdzonych preparatów.

 

Dwie główne wartości na które stawia JT Autocentrum:

Wysoka jakoś wykonanych usług.
Wiemy, że nie wystarczy zrobić szybkiej taniej naprawy. Przede wszystkim musi ona być wysokiej jakości, żeby klient mógł mieć pewność, że po wyjeździe z hali może bez obaw jechać samochodem w trasę. Jest to zwłaszcza istotne przy naprawie samochodów, które są głównym źródłem utrzymania. Właśnie z tego powodu dbamy o to, żeby nasi pracownicy byli specjalistami w swoim fachu. Na bieżąco szkolimy ich w nowych technologii oraz monitorujemy jakość ich pracy.
Poza tym naszą zaletą jest kwestia doboru właściwych części. Pracujemy z większością hurtowni motoryzacyjnych we Wrocławiu. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko znaleźć części potrzebne do Twojego samochodu i sprowadzić je w ten sam dzień. Ponadto mamy duże doświadczenie jeżeli chodzi o producentów części i wiemy, które odznaczają się bardzo dobrą jakością, a przy tym rozsądną ceną. Może być pewny, że części, które Ci zaproponujemy nie będą tanimi zamiennikami, ale sprawdzonymi pewniakami.

Zadowolenie naszych klientów
Od początku istnienia firmy zależy nam na wysokiej jakości obsługi w naszych warsztatach. Dlatego zawsze będziesz u nas mile widziany. Z uśmiechem opowiemy na Twoje pytania.
Przedstawimy Ci kosztorys naprawy przed robocizną, żebyś mógł sam zdecydować, jaki zakres naprawy Cię interesuje.
Poza tym u nas możesz zawsze liczyć na kubek pysznej ciepłej kawy.

Zapraszamy, żeby już dzisiaj przekonał się jak wygląda naprawa samochodu w najlepszym warsztacie we Wrocławiu. Zadzwoń i umów się na wizytę!

PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?

  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:
  zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm
  nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki
  zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony
  zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony
  dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?

  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.

2019 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190