Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

Dlaczego warto naprawić opony w profesjonalnym warsztacie we Wrocławiu?

Złapałeś gumę? Widzisz, że Twoja opona jest zniszczona? Powoli tracisz powietrze w kołach? Chcesz naprawić opony szybko, terminowo i czekając na usługę w komfortowych warunkach? Szukasz miejsca w którym kompleksowo i profesjonalnie, ale też rzetelnie i uczciwie rozwiążesz wszystkie problemy związane z kołami? Zapraszamy do JT Autocentrum – usługi wulkanizacyjne.

W dzisiejszych czasach jesteśmy zmuszeni wybierać między drobnymi mechanikami a drogimi autoryzowanymi serwisami obsługi. Jasne jest, że wybierzemy tańszą opcję, ale od dziś wulkanizacja nie musi być twoją udręka. Otwierając JT Autocentrum, postawiliśmy sobie za cel, stworzenie bezpiecznego miejsca zarówno dla pracowników, jak i pozostawianych pojazdów. Zadbaliśmy o estetykę naszego warsztatu wewnątrz i na zewnątrz, zdając sobie sprawę z surowych ocen klientów.

Firma JT Autocentrum zapewnia najwyższą obsługę w zakresie wymiany opon. Możesz skorzystać z oferty wymiany opon, geometrii czy komputerowego wyważania kół. Wulkanizacja to jedna z dziedzin, którą firma JT Autocentrum się zajmuję. Jednak głównym celem firmy, była nie tylko podstawowa wulkanizacja i serwis opon. Właściciele firmy chcieli, by klienci nie musieli tracić czasu na poszukiwanie mechanika czy diagnosty w tak dużym mieście, jakim jest Wrocław.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w jednym miejscu możemy zrobić przegląd czy skorzystać z usług mechanika pojazdowego i naprawić swój pojazd. To właśnie wyróżnia nas, wśród gąszczu wielu innych ofert.

Przede wszystkim pracujemy na profesjonalnym włoskim sprzęcie i zatrudniamy najlepszych specjalistów. Charakteryzuje nas najlepszy model obsługi klienta, począwszy od formularza przyjęcia, przypomnienia SMS, możliwość umówienia się na konkretną godzinę, po detale, jakimi są pokrowce na fotele i kierownicę. Dbając o komfort naszych klientów, którzy czekają na swój pojazd, zapewniamy kawę i wygodne miejsce do odpoczynku, gdzie możesz posłuchać muzyki i poczytać prasę branżową. Dodatkowo możesz też skorzystać z usługi, jaką jest sezonowanie opon, czyli ich przechowywanie. Jeśli chcesz kupić nowe opony, trafiłeś w odpowiednie miejsce, u nas znajdziesz opony w najlepszych cenach. Dodatkowo udzielamy gwarancji nie tylko na części, ale również na wykonaną usługę. W naszym serwisie możliwa jest płatność kartą i gotówką.

Zadowolenie naszych klientów jest wyznacznikiem jakości obsługi, dlatego też, dbamy o kompleksowość. Dzięki przypomnieniom SMS klient nie musi pamiętać o terminie wyznaczonej wizyty. Klient jest dla nas priorytetem, a dzięki prawidłowo wykonanej usłudze na pewno do nas wróci i z chęcią będzie polecał nasze usługi rodzinie i przyjaciołom. Jeśli nadal nie podjąłeś decyzji, czy warto nam zaufać, przyjedź do nas i sam oceń czy warto powierzyć nam swój pojazd.

Wrocław i okolice, serdecznie zapraszamy!

Co nas wyróżnia:

 • profesjonalna naprawa wszelkich uszkodzeń opon
 • włoskie montażownice i komputerowe wyważarki
 • możesz umówić się na konkretną godzinę
 • zadbamy o czujniki ciśnienia i inne istotne elementy nowoczesnych aut
 • kompleksowe usługi obejmują też naprawę opon i kół oraz sezonowanie(przechowywanie)
 • nasza profesjonalna usługa to: formularze przyjęcia, pełna gwarancja i wygodne miejsce oczekiwania na usługę

W JT Autocentrum zrealizujesz kompleksowo wszystko co jest związane z oponami i kołami. Jesteśmy w stanie sprawdzić geometrię, komputerowo wyważyć koła, profesjonalnie naprawić uszkodzoną oponę i przechować Twoje opony lub koła. U nas możesz też zakupić opony w najlepszych cenach.PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?


  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:

  -zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm

  -nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki

  -zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony

  -zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony

  -dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?


  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.[/vc_row]
2021 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Swojczycka 76, 51-502 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190