fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
(+48) 782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

NAPRAWA OPON WROCŁAW

DLACZEGO MY

W dzisiejszych czasach jesteśmy zmuszeni wybierać między drobnymi mechanikami a drogimi autoryzowanymi serwisami obsługi. Jasne jest, że wybierzemy tańszą opcję, ale od dziś wulkanizacja nie musi być twoją udręka. Otwierając JT Autocentrum, postawiliśmy sobie za cel, stworzenie bezpiecznego miejsca zarówno dla pracowników, jak i pozostawianych pojazdów. Zadbaliśmy o estetykę naszego warsztatu wewnątrz i na zewnątrz, zdając sobie sprawę z surowych ocen klientów.

Co jeśli złapałeś gumę, a sam nie potrafisz wymienić opony? Obawiasz się, nieprofesjonalnego podejścia? JT Autocentrum spełni twoje oczekiwania.

Firma JT Autocentrum zapewnia najwyższą obsługę w zakresie wymiany opon. Możesz skorzystać z oferty wymiany opon, geometrii czy komputerowego wyważania kół. Wulkanizacja to jedna z dziedzin, którą firma JT Autocentrum się zajmuję. Jednak głównym celem firmy, była nie tylko podstawowa wulkanizacja i serwis opon. Właściciele firmy chcieli, by klienci nie musieli tracić czasu na poszukiwanie mechanika czy diagnosty w tak dużym mieście, jakim jest Wrocław.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w jednym miejscu możemy zrobić przegląd czy skorzystać z usług mechanika pojazdowego i naprawić swój pojazd. To właśnie wyróżnia nas, wśród gąszczu wielu innych ofert.

Przede wszystkim pracujemy na profesjonalnym włoskim sprzęcie i zatrudniamy najlepszych specjalistów. Charakteryzuje nas najlepszy model obsługi klienta, począwszy od formularza przyjęcia, przypomnienia SMS, możliwość umówienia się na konkretną godzinę, po detale, jakimi są pokrowce na fotele i kierownicę. Dbając o komfort naszych klientów, którzy czekają na swój pojazd, zapewniamy kawę i wygodne miejsce do odpoczynku, gdzie możesz posłuchać muzyki i poczytać prasę branżową. Dodatkowo możesz też skorzystać z usługi, jaką jest sezonowanie opon, czyli ich przechowywanie. Jeśli chcesz kupić nowe opony, trafiłeś w odpowiednie miejsce, u nas znajdziesz opony w najlepszych cenach. Dodatkowo udzielamy gwarancji nie tylko na części, ale również na wykonaną usługę. W naszym serwisie możliwa jest płatność kartą i gotówką.

Zadowolenie naszych klientów jest wyznacznikiem jakości obsługi, dlatego też, dbamy o kompleksowość. Dzięki przypomnieniom SMS klient nie musi pamiętać o terminie wyznaczonej wizyty. Klient jest dla nas priorytetem, a dzięki prawidłowo wykonanej usłudze na pewno do nas wróci i z chęcią będzie polecał nasze usługi rodzinie i przyjaciołom. Jeśli nadal nie podjąłeś decyzji, czy warto nam zaufać, przyjedź do nas i sam oceń czy warto powierzyć nam swój pojazd.
Wrocław i okolice, serdecznie zapraszamy!

 

PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?

  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:
  zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm
  nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki
  zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony
  zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony
  dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?

  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.

2019 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190