fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
(+48) 782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

Nowy bus stojący koło serwisu Fait Ducato we Wrocławiu
Fiat Ducato na parkingu w trakcie dostawy części do serwisu samochodowego

Witam na stronie naszego serwisu we Wrocławiu, który specjalizuje się w naprawie samochodów dostawczych Fiat Ducato. Jeżeli pracujesz jako kierowca zawodowy z pewnością ważny jest dla Ciebie sprawdzony serwis samochodowy dlatego zachęcamy, żebyś zapoznał się z naszą ofertą.

 

Dlaczego wybrać nasz serwis Fiata Ducato we Wrocławiu?

Aktualnie na Wrocławskim rynku serwisów samochodowych znajdziesz dużo warsztatów, które oferują naprawę aut dostawczych takich jak Fiat Ducato. Jednak jak każdy wie warsztat warsztatowi nierówny. Nie każdy serwis dba o dobrą jakość usług, a w innych nie znajdziesz szybkiego terminu naprawy co w sytuacji kiedy samochód na siebie zarabia jest poważnym problemem.

U nas jest inaczej!

Dzwoniąc do nas w sprawie awarii samochodu dostawczego możesz być pewny, że znajdziemy dla Ciebie priorytetowo czas na naprawę. Rozumiemy, że każda godzina postoju samochodu to tak naprawdę czas, w którym nie zarabia na siebie. Dlatego możemy Ci też zagwarantować zadowaljącą długość naprawy.

Druga sprawa to jakość naszych usług. Pamiętając o tymże auta dostawcze narażone są na większe obciążenia oraz dłuższy czas pracy niż samochody osobowe zawsze dbamy, żeby naprawę wykonać przy zachowaniu szczególnej staranności oraz z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów.

Co dzięki temu zyskujesz? Nie będziesz musiał do nas wracać z reklamacją przez co zdecydowanie zaoszczędzisz czas. Poza tym jeżdżąc samochodem nie będziesz się musiał stresować czy dasz radę wywiązać się ze zobowiązań wobec swoich klientów. Naprawdę warto skorzystać z serwisu, który gwarantuje wysoką jakość napraw, a nie tylko najniższe ceny.

 

Kilka technicznych informacji o naszym serwisie.

We Wrocławiu posiadamy trzy zakłady samochodowe, ale jeśli jesteś posiadaczem auta dostawczego to zapraszamy Cię do serwisu przy ul. Swojczyckiej 76. Dlaczego właśnie tam? Ponieważ nasza hala jest przystosowana do samochodów o zwiększonych gabarytach. Posiadamy dużą bramę wjazdową dzięki czemu na halę mogą wjechać także duże samochody dostawcze tzw. „maxi busy”.
Na warsztacie dysponujemy czteroramiennym podnośnikiem o udźwigu do 3,5 tony. Takie rozłożenie podnośnika pozwala nam unieść samochód przedłużonej konstrukcji.
Na bieżąco inwestujemy w wyposażenie naszego warsztatu, żeby nasi mechanicy mieli do dyspozycje najlepsze narzędzia i maszyny dzięki czemu są w stanie sprawniej zamknąć naprawę.

Nasz zakład oferuje też przyjemne, ciepłe i czyste miejsce do oczekiwania na samochód. W naszym biurze skorzystasz z fachowej porady oraz będziesz mógł się poczęstować kubkiem ciepłej kawy lub herbaty.

Na koniec najważniejsza rzecz to kwestia wyceny naprawy. Nigdy nie zaczynamy naprawy zanim najpierw nie przedstawimy Ci jej kosztów. Sam możesz zdecydować czy akceptujesz cały zakres naprawy wymieniony w kosztorysie. Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub chciałbyś obniżyć koszt warto o tym powiedzieć naszemu kierownikowi. Na pewno znajdzie właściwe dla Ciebie rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Zobacz jakie zaproponujemy Ci terminy napraw, jaką oferujemy skuteczność oraz jak wygląda profesjonalna obsługa w naszym serwisie samochodowym.

PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?

  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:
  zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm
  nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki
  zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony
  zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony
  dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?

  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.

2019 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190