Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
782-777-444

lub UMÓW WIZYTĘ

O FIRMIE JT AUTOCENTRUM

Firma JT AUTOCENTRUM to serwis wysokiej jakości w niższej i rozsądniejszej cenie niż autoryzowane stacje obsługi(ASO).

Będąc częścią grupy JT, zapewniamy usługi napraw busów i kamperów i serwis opon. W ten sposób wraz z JT Serwis(Japan Tech) który świadczy usługi mechaniki pojazdowej oraz stacją kontroli pojazdów JT Przeglądy – możemy zapewnić kompleksową obsługę Twojego samochodu.

Osoby dbające o swoje auto i oczekujące tego co najlepsze dla swojego samochodu, znajdą u nas to czego szukają. Zapewniamy wysokie standardy jakości(od procesu obsługi, formularzy przyjęcia, przypomnień sms, po tak oczywiste detale jako pokrowce na fotele i kierownicę). Pracujemy na nowoczesnych urządzeniach warsztatowych i zatrudniamy najlepszych specjalistów.

Do tej pory klienci mogli wybierać w zasadzie jedynie między ASO i niewielkimi zakładami prowadzonymi przez mechaników – bez odpowiedniego sprzętu, bez profesjonalnego zaplecza, gdzie strach czasem nie tylko zostawić auto, ale także postawić nogę, żeby nie ubrudzić się od smaru i nie udusić dymem papierosowym. Otwierając JT Autocentrum postawiliśmy sobie za cel zapewnienie wysokiej jakości obsługi, bezpieczeństwa powierzonych nam samochodów i uczciwości napraw i rozliczeń. Dodatkowo zadbaliśmy o estetykę prowadzonego zakładu – zarówno na serwisie, w punkcie oczekiwania i obsługi klienta, jak i na zewnątrz. Dbamy też o kompleksowość usług, wartości dodane w postaci pełnej kontroli napraw oraz przypomnienia o zbliżających się terminach usług. Wszystko to po to, aby w rozsądnej cenie zadowolony klient otrzymywał najwyższą jakość świadczonych usług. A zadowolenie klientów i polecenie naszych usług to dla nas największa satysfakcja.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie. Zapraszamy do rozmów z naszymi pracownikami lub napisanie na adres biuro@jtautocentrum.pl

 

2021 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Swojczycka 76, 51-502 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190