Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

WYMIANA OPON WROCŁAW

DLACZEGO MY

Potrzebujesz wymienić opony? Szybko, terminowo i czekając na usługę w komfortowych warunkach? Szukasz miejsca w którym kompleksowo i profesjonalnie, ale też rzetelnie i uczciwie rozwiążesz wszystkie problemy związane z kołami? Zapraszamy do JT Autocentrum Wrocław.

Nasze usługi wykonujemy na najwyższej jakości maszynach. Posiadamy profesjonalne włoskie montażownice i komputerowe wyważarki, dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie przygotować i wyważyć ogumienie przed zamontowaniem w samochodzie.
Mamy duże doświadczenie w branży i chętnie zapoznajemy się z nowinkami technologicznymi na licznych szkoleniach. W JT Autocentrum Wrocław możesz być pewien, że zadbamy o czujniki ciśnienia i inne istotne elementy nowoczesnych samochodów.
Nasze kompleksowe usługi obejmują też naprawę opon i kół oraz sezonowanie, czyli przechowywanie do kolejnej zmiany. Dzięki takiej usłudze nie musisz martwić się o miejsce, prawidłowe warunki i pozycję przechowywania ogumienia, ani ich przewożenie przed kolejną zmianą sezonową.

Wymiana opon w naszym serwisie to w pełni profesjonalna usługa obejmująca: formularze przyjęcia, pełną gwarancję i wygodne miejsce oczekiwania na wymianę lub naprawę przy smacznej kawie, świeżej tematycznej prasie i dobrej muzyce.

W JT Autocentrum zrealizujesz kompleksowo wszystko co jest związane z kołami twojego samochodu. Jesteśmy w stanie sprawdzić ich geometrię, komputerowo je wyważyć, profesjonalnie naprawić uszkodzenia ogumienia i zapewnić przechowanie w odpowiednich warunkach. U nas możesz też zakupić opony w najlepszych cenach.

Wymiana opon w aucie nigdy nie była jeszcze tak szybka i bezproblemowa. Dzięki wysokim standardom obsługi, nasi klienci nie czekają nigdy w długich kolejkach, a czas niezbędny do wykonania usługi naprawy lub wymiany ogumienia staramy się uprzyjemnić dzięki komfortowym warunkom dla klientów. Wykwalifikowani wulkanizatorzy i najwyżej jakości sprzęt w naszym serwisie powoduje natomiast, że usługi wykonywane są niezwykle sprawnie, przy zachowaniu najwyższej jakości ich wykonania. Wymiana opon w JT Autocentrum to czysta przyjemność!

Co nas wyróżnia:

 • profesjonalne włoskie montażownice i komputerowe wyważarki

 • umawiasz się na konkretną godzinę

 • zadbamy o czujniki ciśnienia i inne istotne elementy nowoczesnych aut

 • kompleksowe usługi obejmują też naprawę opon i kół oraz sezonowanie(przechowywanie)

 • nasza profesjonalna usługa to: formularze przyjęcia, pełna gwarancja i wygodne miejsce oczekiwania na usługę

W JT Autocentrum zrealizujesz kompleksowo wszystko co jest związane z oponami i kołami. Jesteśmy w stanie sprawdzić geometrię, komputerowo wyważyć koła, profesjonalnie naprawić uszkodzoną oponę i przechować Twoje opony lub koła. U nas możesz też zakupić opony w najlepszych cenach.

PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?

  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:

  -zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm

  -nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki

  -zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony

  -zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony

  -dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?

  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.

 

2021 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Swojczycka 76, 51-502 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190