fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
(+48) 782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

Bus transporter w grafice czerwony wersja która rzadko się psuje
Bus oklejony logo w czasie postoju po dobrze wykonanej naprawie

Jeździsz busem i szukasz najlepszego serwisu we Wrocławiu?
To dobrze się składa bo właśnie trafiłeś na naszą stronę. Zajmujemy się pełnym zakresem napraw mechanicznych i blacharskich w samochodach dostawczych. Oto kilka najważniejszych informacji o naszej firmie.

 

Dlaczego wybrać nasz serwis busów we Wrocławiu?

Po pierwsze dlatego, że nasz serwis jest przygotowany pod względem wyposażenia do obsługi busów i aut dostawczych. Mamy dużą bramę wjazdową na halę dzięki czemu możemy obsłużyć auta o podwyższonej konstrukcji tak zwane „maxi busy”. W warsztacie dysponujemy czteroramiennym podnośnikiem hydraulicznym, który bez problemu poradzi z autami do 3,5 t.

Odpowiedni rozkład ramion umożliwia również podniesienie samochodów o przedłużonej konstrukcji.

Dzięki takiemu zapleczu gwarantujemy Ci, że będziemy w stanie naprawić Twój samochód.

Po drugie dlatego, że mamy doświadczony zespół mechaników. Nasi pracownicy mają świadomość, że samochody dostawcze z racji swojego zadania są narażone na długotrwałą eksploatację oraz większe obciążenia niż samochody osobowe. Wiemy też o tym, że pracując jako kierowca nie możesz sobie pozwolić na długotrwałe naprawy, poprawki czy reklamacje, ponieważ tutaj czas to pieniądz. Właśnie z tych powodów nasi mechanicy dokładają szczególnej staranności, żeby zdiagnozować wszystkie usterki w samochodzie i wyeliminować je przy jednej naprawie.
Poza tym dbamy, żeby naprawy były wykonane starannie zachowując przy tym odpowiednie normy czasowe. Zależy nam, żebyś mógł bez obaw wyjechać swoim samochodem w dalszą trasę.

Po trzecie dlatego, że gwarantujemy dobór części od sprawdzonych dostawców. Nie pracujemy na tanich zamiennikach. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, które firmy oferują bardzo dobrą jakość części i które możemy polecić naszym klientom. Współpracujemy z większością hurtowni motoryzacyjnych we Wrocławiu co daje nam możliwość wyszukania części do każdego rodzaju samochodu właściwie w ten sam dzień.

 

Jaki jest czas naprawy busa w naszym serwisie we Wrocławiu?

Jeżeli samochód jest Twoim narzędziem pracy to istotny jest dla Ciebie czas naprawy. Wiemy o tym dlatego w naszym serwisie we Wrocławiu busy traktujemy priorytetowo. Zawsze staramy się umówić Cię na naprawę w tym samym dniu, w którym do nas zadzwonisz. Przeważnie większość napraw kończy się w ten sam dzień. Możemy Ci zagwarantować, że zrobi wszystko co możemy, żebyś mógł jak najszybciej wrócić samochodem na trasę.
W takim razie jeżeli jesteś z Wrocławia lub przejeżdżasz przez nasze piękne miasto i trafiła Ci się usterka w aucie nie wahaj się do nas zadzwonić. Przez telefon określimy Ci termin naprawy i postaramy się pomóc w Twoim problemie.

Zachęcamy, żebyś sam przekonał się jak wyglądają usługi w profesjonalnym zakładzie samochodowym.
U nas możesz liczyć na doświadczonych fachowców, sprawdzonych dostawców części, przystosowaną przestrzeń warsztatową oraz szybki czas naprawy.
I jeszcze jedno – najważniejsze – wszystko to możemy Tobie zaproponować w bardzo konkurencyjnych cenach!

PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?

  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:
  zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm
  nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki
  zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony
  zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony
  dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?

  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.

2019 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190