Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

PRZYCIEMNIANIE SZYB WROCŁAW - ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

DLACZEGO MY

Chcesz przyciemnić szyby w aucie osobowym? A może nie chcesz, żeby ktokolwiek widział co trzymasz z tyłu w swoim busie albo aucie dostawczym? A może chcesz przyciemnić szyby w terenowym aucie 4×4? Zależy Ci na rzetelności wykonanego przyciemnienia szyb? Zależy Ci na najwyższej jakości użytych folii?  W JT Autocentrum Wrocław nowocześnie, szybko i rzetelnie wykonamy te usługi.

Naszą firmę wyróżnia wśród konkurencji rzetelna wycena przed wykonaniem usługi, profesjonalne wykonanie oklejenia samochodu, uczciwe rozliczenie i terminowość w wykonywaniu usług.

W JT Autocentrum kompleksowo zajmiemy się Twoim autem. Zapewnimy szeroki wachlarz usług oraz odpowiednie certyfikowane folie do przyciemniania szyb. Twoje auto po wykonaniu przez nas usług będzie robiło wrażenie jak nigdy wcześniej.

PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?

  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:

  -zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm

  -nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki

  -zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony

  -zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony

  -dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?

  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.

 

2021 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Swojczycka 76, 51-502 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190