Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

NAPRAWY AUT POWYPADKOWYCH WROCŁAW

DLACZEGO MY

Szukasz miejsca w którym kompleksowo i profesjonalnie, ale też rzetelnie i uczciwie naprawisz swoje auto po kolizji lub wypadku? Szukasz serwisu z zasadami, w którym już zawsze będziesz naprawiał szkody powypadkowe? Właśnie go znalazłeś!

Co nas wyróżnia?

  • Rzetelna wycena
  • Profesjonalna naprawa
  • Uczciwe rozliczenie
  • Terminowość


W JT Autocentrum zrealizujesz kompleksowo wszystkie szkody powypadkowe. Zajmiemy się Twoim autem od A do Z oszczędzając Twój czas i minimalizując ilość problemów i związanego z nimi stresu. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami blacharskimi, w tym profesjonalną ramą, dzięki czemu Twoje auto będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale też bezpiecznie i bezproblemowo jeździć.

Zagadnienia związane z naprawami powypadkowymi:
– usługi blacharskie Wrocław, blacharstwo Wrocław, blacharnia, blacharz Wrocław
– prostowanie aut Wrocław, naciąganie samochodów Wrocław
– usługi lakiernicze Wrocław, lakierowanie Wrocław, lakiernik Wrocław
– naprawy powypadkowe Wrocław, naprawa auta po wypadku Wrocław
– likwidacja szkód Wrocław

W JT Autocentrum, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

JT Autocentrum Wrocław to profesjonalny warsztat samochodowy. Nasza firma to kompromis między drogą autoryzowaną stacją obsługi pojazdów, a brakiem zaufania, jaki daje mały, przypadkowy warsztat. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych oraz wymianie opon. Prowadzimy także serwis klimatyzacji samochodowej.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, wyposażenie warsztatu najlepszymi narzędziami oraz wysokie standardy obsługi. Dla każdego klienta szukamy dedykowanych rozwiązań z zakresu mechaniki samochodowej, które będą dokładnie odpowiadały jego oczekiwaniom i warunkom finansowym, na jakich chce zrealizować usługi. Swoją pracę wykonujemy bardzo rzetelnie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie mechaniki pojazdowej, napraw powypadkowych samochodów, serwisu opon i serwisu klimatyzacji samochodowej. Nasz zespół to dobrze wykształceni specjaliści z ogromnym praktycznym doświadczeniem. Dodając do tego profesjonalne narzędzia najwyższej jakości i standardy obsługi odpowiadające autoryzowanym stacjom obsługi pojazdów, stworzyliśmy warsztat samochodowy, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.
Ze względu na specyfikę branży w której działamy, nie jesteśmy jedynie wykonawcami usług mechaniki samochodowej, ale i profesjonalnymi doradcami. Dzięki otwartemu podejściu do naszych klientów i ich aut, cieszymy się dużym, stale poszerzającym się gronem zadowolonych klientów. Hołdujemy zasadzie, że dobry mechanik jest jak lekarz i zna swojego pacjenta, którym w tym przypadku jest pojazd, od podszewki.

Prowadzimy dokładną dokumentację wykonywanych przez nas napraw, dzięki czemu klienci mogą na bieżąco kontrolować terminy przeglądów technicznych i wymiany części i płynów eksploatacyjnych w ich pojazdach.

Ponieważ zajmujemy się samochodami kompleksowo, w JT Autocentrum Wrocław jesteśmy w stanie przeprowadzić skomplikowane operacje, jakimi przeważnie są naprawy powypadkowe. Dzięki kooperacji specjalistów z dziedziny mechaniki samochodowej, blacharstwa i lakiernictwa z sukcesem przeprowadzamy nawet bardzo zaawansowane naprawy powypadkowe.

 

PYTANIA

  • Jakiego oleju powinienem używać?

    W większości stosowanymi obecnie olejami są oleje syntetyczne zapewniające znacznie lepszą ochronę ruchomych elementów silnika i jego chłodzenie niż oleje mineralne. Mają też większe zdolności rozczepiania tworzących się w wyniku procesu spalania cząstek stałych, które łatwiej wychwytywane są przez układy filtrujące.

  • Jak często zmieniać olej?

    Ze względu na ciągłe zmiany temperatur, zanieczyszczenia, które się do niego dostają oraz rozrzedzanie przez przedostające się spaliny olej traci swoje właściwości. Żeby nie narazić silnika na usterkę, olej powinno się wymieniać co 10 000 km lub co roku.

2021 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Swojczycka 76, 51-502 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190