fbpx

Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
(+48) 782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

NAPRAWY AUT POWYPADKOWYCH WROCŁAW

DLACZEGO MY

Szukasz miejsca w którym kompleksowo i profesjonalnie, ale też rzetelnie i uczciwie naprawisz swoje auto po kolizji lub wypadku? Szukasz serwisu z zasadami, w którym już zawsze będziesz naprawiał szkody powypadkowe? Właśnie go znalazłeś!

Co nas wyróżnia:

 • Rzetelna wycena
 • Profesjonalna naprawa
 • Uczciwe rozliczenie
 • Terminowość

W JT Autocentrum zrealizujesz kompleksowo wszystkie szkody powypadkowe. Zajmiemy się Twoim autem od A do Z oszczędzając Twój czas i minimalizując ilość problemów i związanego z nimi stresu. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami blacharskimi, w tym profesjonalną ramą, dzięki czemu Twoje auto będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale też bezpiecznie i bezproblemowo jeździć.

Zagadnienia związane z naprawami powypadkowymi:
– usługi blacharskie Wrocław, blacharstwo Wrocław, blacharnia, blacharz Wrocław
– prostowanie aut Wrocław, naciąganie samochodów Wrocław
– usługi lakiernicze Wrocław, lakierowanie Wrocław, lakiernik Wrocław
– naprawy powypadkowe Wrocław, naprawa auta po wypadku Wrocław
– likwidacja szkód Wrocław

W JT Autocentrum, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

JT Autocentrum Wrocław to profesjonalny warsztat samochodowy. Nasza firma to kompromis między drogą autoryzowaną stacją obsługi pojazdów, a brakiem zaufania, jaki daje mały, przypadkowy warsztat. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych oraz wymianie opon. Prowadzimy także serwis klimatyzacji samochodowej.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, wyposażenie warsztatu najlepszymi narzędziami oraz wysokie standardy obsługi. Dla każdego klienta szukamy dedykowanych rozwiązań z zakresu mechaniki samochodowej, które będą dokładnie odpowiadały jego oczekiwaniom i warunkom finansowym, na jakich chce zrealizować usługi. Swoją pracę wykonujemy bardzo rzetelnie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie mechaniki pojazdowej, napraw powypadkowych samochodów, serwisu opon i serwisu klimatyzacji samochodowej. Nasz zespół to dobrze wykształceni specjaliści z ogromnym praktycznym doświadczeniem. Dodając do tego profesjonalne narzędzia najwyższej jakości i standardy obsługi odpowiadające autoryzowanym stacjom obsługi pojazdów, stworzyliśmy warsztat samochodowy, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Ze względu na specyfikę branży w której działamy, nie jesteśmy jedynie wykonawcami usług mechaniki samochodowej, ale i profesjonalnymi doradcami. Dzięki otwartemu podejściu do naszych klientów i ich aut, cieszymy się dużym, stale poszerzającym się gronem zadowolonych klientów. Hołdujemy zasadzie, że dobry mechanik jest jak lekarz i zna swojego pacjenta, którym w tym przypadku jest pojazd, od podszewki. Prowadzimy dokładną dokumentację wykonywanych przez nas napraw, dzięki czemu klienci mogą na bieżąco kontrolować terminy przeglądów technicznych i wymiany części i płynów eksploatacyjnych w ich pojazdach.

Ponieważ zajmujemy się samochodami kompleksowo, w JT Autocentrum Wrocław jesteśmy w stanie przeprowadzić skomplikowane operacje, jakimi przeważnie są naprawy powypadkowe. Dzięki kooperacji specjalistów z dziedziny mechaniki samochodowej, blacharstwa i lakiernictwa z sukcesem przeprowadzamy nawet bardzo zaawansowane naprawy powypadkowe.

PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?

  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:
  zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm
  nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki
  zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony
  zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony
  dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?

  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.

2019 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 39, 53-015 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190