Chcesz zapytać o cenę? Umówić termin?

ZADZWOŃ
782-777-444

 lub UMÓW WIZYTĘ

lakiernictwo wroclaw
koncepcja detalowania samochodu automatyczne czyszczenie i polerowanie

Weryfikacja kosztorysu firm ubezpieczeniowych - TWOJA WYCENA NAPRAWY Z OC LUB AC WYŻSZA NAWET O 300%

Otrzymałeś wycenę szkody z firmy ubezpieczeniowej? Nawet jeśli wydaje Ci się wystarczająca, sprawdź czy nie powinieneś otrzymać DUŻO więcej! Profesjonalna weryfikacja kosztorysu(kontr-kosztorys) pozwoli Ci samemu uzyskać znacznie wyższą kwotę – nie będziesz musiał walczyć o odszkodowanie lub naprawiać po najniższych kosztach używając części zamiennych niskiej jakości czy części używanych – NAPRAWDĘ WARTO!

Wstępna weryfikacja zasadności – BEZPŁATNIE! Wystarczy, że wyślesz do nas otrzymany kosztorys!

Co nas wyróżnia:

 • Lata doświadczenia w sporządzaniu kosztorysów
 • Certyfikaty programów kosztorysowych – akademia Audatex
 • Zawsze jesteśmy po TWOJEJ stronie
 • Terminowość i atrakcyjne ceny

PROMOCJA – Profesjonalny kosztorys za 1 PLN!

Już teraz w JT Autocentrum profesjonalny kosztorys możesz otrzymać nawet za 1 PLN brutto! Sprawdź warunki promocji.

Zasady promocji Profesjonalny kosztorys za 1 PLN!

Promocja obowiązuje przy bezgotówkowej likwidacji szkody blacharsko-lakierniczej z ubezpieczenia OC sprawcy lub z AC. Koszt kosztorysu wynoszący 200 PLN brutto zostanie pomniejszony o 199 PLN do kwoty 1PLN i odjęty od kwoty do zapłaty za naprawę. Chęć skorzystania z promocji należy zgłosić w trakcie przyjęcia auta do serwisu. Promocja trwa do 31.06.2021r.

W JT Autocentrum zrealizujesz kompleksowo wszystkie szkody powypadkowe. Zajmiemy się Twoim autem od A do Z oszczędzając Twój czas i minimalizując ilość problemów i związanego z nimi stresu. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami blacharskimi, dzięki czemu Twoje auto będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale też bezpiecznie i bezproblemowo jeździć.

Zagadnienia związane z naprawami powypadkowymi i kosztorysami:
– kosztorys szkody OC
– kosztorys szkody AC
– weryfikacja kosztorysu firmy ubezpieczeniowej, kontr-kosztorysy
– odszkodowania po wypadku komunikacyjnym
– likwidacja szkód Wrocław

W JT Autocentrum, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę i słuchając muzyki.

JT Autocentrum Wrocław to profesjonalny warsztat samochodowy. Nasza firma to kompromis między drogą autoryzowaną stacją obsługi pojazdów, a brakiem zaufania, jaki daje mały, przypadkowy warsztat. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych oraz wymianie opon. Prowadzimy także serwis klimatyzacji samochodowej.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, wyposażenie warsztatu najlepszymi narzędziami oraz wysokie standardy obsługi. Dla każdego klienta szukamy dedykowanych rozwiązań z zakresu mechaniki samochodowej, które będą dokładnie odpowiadały jego oczekiwaniom i warunkom finansowym, na jakich chce zrealizować usługi. Swoją pracę wykonujemy bardzo rzetelnie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie mechaniki pojazdowej, napraw powypadkowych samochodów, serwisu opon i serwisu klimatyzacji samochodowej. Nasz zespół to dobrze wykształceni specjaliści z ogromnym praktycznym doświadczeniem. Dodając do tego profesjonalne narzędzia najwyższej jakości i standardy obsługi odpowiadające autoryzowanym stacjom obsługi pojazdów, stworzyliśmy warsztat samochodowy, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Ze względu na specyfikę branży w której działamy, nie jesteśmy jedynie wykonawcami usług mechaniki samochodowej, ale i profesjonalnymi doradcami. Dzięki otwartemu podejściu do naszych klientów i ich aut, cieszymy się dużym, stale poszerzającym się gronem zadowolonych klientów. Hołdujemy zasadzie, że dobry mechanik jest jak lekarz i zna swojego pacjenta, którym w tym przypadku jest pojazd, od podszewki. Prowadzimy dokładną dokumentację wykonywanych przez nas napraw, dzięki czemu klienci mogą na bieżąco kontrolować terminy przeglądów technicznych i wymiany części i płynów eksploatacyjnych w ich pojazdach.

Ponieważ zajmujemy się samochodami kompleksowo, w JT Autocentrum Wrocław jesteśmy w stanie przeprowadzić skomplikowane operacje, jakimi przeważnie są naprawy powypadkowe. Dzięki kooperacji specjalistów z dziedziny mechaniki samochodowej, blacharstwa i lakiernictwa z sukcesem przeprowadzamy nawet bardzo zaawansowane naprawy powypadkowe.

 

PYTANIA

 • Po czym rozpoznać, że już muszę wymienić opony?

  Stan opon ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo, dlatego warto go kontrolować i zadbać o wymianę przy wystąpieniu jednego z poniższych warunków:

  -zużycie bieżnika – gdy bieżnik osiągnął poziom zużycia(TWI), który znajdziemy w kilku miejscach na obwodzie – 1,6 mm

  -nastąpi separacja elementów opony (np. odklejenie bieżnika), zdeformowanie lub odkrycie drutówki

  -zauważymy plamy lub odparzenia wewnątrz opony

  -zauważymy wybrzuszenia i deformacje na boku opony związane z pęknięciem nitek osnowy opony

  -dostrzeżemy przecięcia i rozdarcia gumy na bokach opony

 • Co oznacza zużycie opony tylko z jednej strony?

  Jednostronne zużycie opony(tylko po wewnętrznej lub tylko po zewnętrznej stronie opony) najczęściej wynika ze złego ustawienia geometrii(zbieżności) kół lub też związane jest z problemami z zawieszeniem pojazdu. Trzeba to zdiagnozować i naprawić, żeby ponownie nie zniszczyć nowych opon, zapewnić bezpieczeństwo i chronić inne elementy pojazdu przed nadmiernym zużyciem.

2021 jtautocentrum.pl | Nasz serwis używa plików cookies. Akceptując lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies JT Serwis Marcin Ładowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Swojczycka 76, 51-502 Wrocław, NIP: 899-250-63-90, REGON: 932975190